Євродрова – що це?

Євродрова – що це?

Паливні брикети – повністю екологічний вид біопалива, що може використовуватись як у промислових, так і в побутових цілях. Паливні брикети чудово підходять для використання у автоматизованих котельнях, твердопаливних котлах, камінах.

Євродрова (паливні брикети) - це економічне, зручне,сучасне і екологічно чисте біопаливо. Паливні брикети не включають в себе ніяких шкідливих речовин, що пов'язують,мають широке застосування і можуть використовуватися для різних видів топок, котлів центрального опалення, дров'яних і вугільних котлів.

Також вони відмінно горять в камінах, печах, грилях. Брикети можна використовувати як для опалення приватної власності так і для промислових об'єктів (ферми, складські та промислові приміщення, котельні).

Євродрова можна використовувати і для приготування шашликів або гриля. При попаданні наних жиру, вони не запалюються, а продовжують тліти чи горіти рівним низьким полум'ям.

Інші переваги:

 • При спалюванні брикетів досягається ККД до 94%, при цьому кількість золи не перевищує 1% від загального обсягу використовуваних брикетів. Утворені зольні залишки можуть використовуватися як відмінне добриво для ґрунту, що важливо, особливо для дачників.

 • При зберіганні паливні брикети не самозаймаються при підвищенні температури, тому що не містять прихованих пор. Не вибухонебезпечні, на відміну від газу, солярки і т.д.

 • Не мають запаху, на відміну від стандартних видів палива (газу, солярки і т.д.). Не вбирають вологу з повітря, тому їх висока теплотворність не знижується з часом. Отже, обладнання спеціальних сховищ для брикетів не потрібно.

 • Паливні брикети займають менше місця при транспортуванні і зберіганні, чим інші види деревного палива.

 • Брикети зручні для транспортування на великі відстані ..

 • Паливні брикети не містять пилу і спор, що викликають алергію у людей.

 • Всього 1 тонна паливних брикетів замінює п'ять кубометрів сухих березових дров. Євродрова дуже зручно зберігати і використовувати. Тільки уявіть, цілий стіс розміщується всього на 1 кв.м. площі. Замість безформної купи дров, вивантажених посеред двору і яку ще треба перенести і скласти в стіс, ви отримуєте акуратний штабель брикетів на піддоні.

 • Тривалість горіння. Євродрова горять в три-чотири рази більше звичайних дров! Тобто паливо в піч потрібно завантажувати значно рідше.

 • Брикети дають в два рази більше тепла, ніж звичайні дрова. Їх теплотворність майже дорівнює теплотворності кам'яного вугілля. Крім того, вони забезпечують безперервну температуру на всьому етапі горіння і горять з мінімальною кількістю диму, не стріляють, не іскрять.

 • Після спалювання євродров залишається тільки 1-2% золи, яку можна використовувати як відмінне добриво. Для порівняння, при спалюванні вугілля утворюється до 40% золи та шлаку, які ще потрібно утилізувати, так як вони нікуди не годяться.

 • При спалюванні євродров не утворюється ніяких шкідливих летючих речовин. Таким чином, євродрова є одним з найбільш екологічних видів палива.

 • При використанні брикетів витрати на чистку і обслуговування котлів, камінів і печей близько до нуля, а термін служби обладнання значн збільшується.

 • Витрати на опалення, як правило, набагато нижче, ніж при використанні звичайних дров чи вугілля.

Лінії виробництва паливних брикетів створюють продукт майбутнього. Брикети роблятьіз відходів рослинного походження: тирси та щепи. Щільність паливних брикетів здебільшого складає 1250 кілограм на метр кубічний, що вдвічі перевищує звичайну щільність дров. Завдяки такій властивості брикети за виробництвом тепла прирівнюються до кам’яного вугілля.

Це паливо спресоване, тому займає небагат омісця. Температура горіння в нихстабільна, а полум’я рівномірне танавіть красиве. При вигоранні попіл складатиме не більше як 1% від маси брикету. До порівняння: після дров залишається приблизно 10% попелу, а післявугілля – 35%.

Твердопаливні котли, що працюють на брикетах, вимагають чистки не частіше одного разу на рік. Такий тип опалення підходить для всіх опалювальних систем: пічок, котлів,камінів, систем із теплопровідним середовищем в якості води. При згоранні паливні брикети не продукують шкідливих випарів, тому що не мають жодних додаткових складників, окрім натуральних відходів. Горіння відбувається без іскріння та викидів вугілля, тому використання брикетів визнано найбільш безпечним. До того ж, попіл можна використовувати як екологічне добриво.

Паливні брикети (євродрова) – альтернативний традиційним вугіллю,деревині, коксу вид твердого палива. Завдяки своїм якісним характеристикам швидко стали користуватися популярністю.

Технологія виготовлення полягає у пресуванні подрібнених відходів деревини у брикети, тобто тирсуі пил, пресують під високим тиском без додавання клеїв.

Відсутність вологи дозволяє більшій кількості тепла виходити з брикетів, паливо швидко розгорається і не витрачає енергію на випарювання вологи. Відмінною рисою паливних брикетів є мала кількість золи, що залишається після їх згорання. Орієнтовно золи виходить до 1% відзагального обсягу брикету. Таке вигоряння знову ж обумовлено великою щільністю матеріалу.

Тирса і інші залишки не містять в собі деревних смол. Екологічність брикетів незаперечна, оскільки вони виробляються виключно з тирси натуральної деревини, які спресовуються між собою. Додавати клейовий склад при цьому не потрібно, оскільки в складі деревини є відповідний компонент лігнін, який і скріплює тирсу воєдино. А також місцядля зберігання спресованих дров потрібно менше.

Дата: 16.09.2019 Переглядів: 696 Відгуки: 1

Відгуки

Написати відгук