Використання

Використання

Паливні брикети (євродрова) - відносно новий вид палива, вже здобули широку популярність у споживачів. Найбільш привабливі вони в якості палива для всіх типів твердопаливних котлів, а так само в побуті для камінів, банних печей, і мангалів і т.д.


ЩІЛЬНІСТЬ І ПОТУЖНІСТЬ В 4 РАЗИ БІЛЬША, НІЖ У ЗВИЧАЙНИХ ДРОВАХ!!!


Потужність котла при використанні брикетів підвищується до 50% в порівнянні зі звичайними дровами. Виділення сірки при горінні брикету <0.08%, що дозволяє в 3-4 рази рідше чистити димохід, ніж при використанні дров або вугілля. Володіючи всіма достоїнствами звичайних дров, паливні брикети мають ряд істотних переваг: при горінні вони не іскрять і не димлять, при рівному з дровами обсязі виділяють тепла значно більше і додавати їх в топку потрібно в 2-3 рази рідше, ніж дерев'яних полін.


ТРИВАЛЕ ГОРІННЯ!!!!!


            Висока щільність брикету забезпечує тривале, рівномірне горіння (тління). Однієї закладки брикету вистачає на 6 - 8 годин (практично на цілу ніч).


НЕ ВИДІЛЯЮТЬ ШКІДЛИВИХ РЕЧОВИН - ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ ПРОДУКТ!!!


Виробляються без хімічних добавок і склеювальних речовин -  із натуральної, необробленої ніякими хімічними препаратами дерев'яної тирси.


НЕОБМЕЖЕНИЙ СТРОК ЗБЕРІГАННЯ!!!


Температура, що виникає при пресуванні, сприяє запливанню поверхні брикету, яка завдяки цьому стає водонепроникною і перешкоджає гниттю.


НЕ СМАЧНИЙ ЖУКАМ!!!


Виробництво відбувається при високому тиску і температурі, в процесі термічного спікання тирси знищується вся бактеріальна мікрофлора.


ЗРУЧНІСТЬ ПРИ ПЕРЕВЕЗЕННІ, ВИКОРИСТАННІ ТА ЗБЕРІГАННІ!!!


Паливні брикети мають дуже компактні параметри, не бруднять оточуючих і практично не займають місце, і  є дуже зручними у своєму транспортуванні, так як компактні та легкі. При збереженні всіх умов продукції,  зберігання брикету зберігається до необмежено  довгого часу. Середня щільність теплових брикетів - 1,1-1,4 тонн / куб. м, що в 2,5 рази більше щільності того ж дерева. Насипна щільність такого палива 1000 кг / куб. м, а також насичена щільність тих же дров близько 300 кг / куб. м. Висока щільність, проста і компактна форма і маленькі розміри брикетів, що дозволяють легко і плоско укладати і використовувати їх . Або ж використовувати брикети, для насипу їх в спеціальні для цього рукава, що дозволяє автоматично автоматизувати різні процеси погрузчиків-розвантажувачів і згорання такого палива.

Дата: 23.10.2019 Переглядів: 854 Відгуки: 0

Відгуки

Написати відгук