Екологічно чистий продукт!!!

Екологічно чистий продукт!!!

        Чисте повітря у вашому домі!!!

БРИКЕТИ  не виділяють шкідливих речовин   -  ЕКОЛОГІЧНОЧИСТИЙ ПРОДУКТ!!!

Виробляються без хімічних добавок і склеювальних речовин -  із натуральної, необробленої ніякими хімічними препаратами дерев’яної тирси.


За сучасними європейськими стандартами палива, паливні брикети відносять до категорій бездимного палива. Повна відсутність диму дозволяє абсолютно безугарно розтоплювати будь печі і каміни, навіть ті, які мають малий тяг димоходу, а в зимовий період на холодну трубу, коли в димохідної трубі утворюється якась холодна пробка, і велика частина диму від згоряння простих дров або ж вугілля потрапляє всередину приміщення.


Низьке виділення чадного газу і сірки!!!


Чадний газ (CO)? газ який забруднює навколишнє середовище, а також серйозно руйнує озоновий шар нашої планети. Також, чадний газ серйозно впливає на ваше з нами здоров'я, так як даний газ не має ніякого запаху, але викликає серйозне отруєння, а в великих обсягах навіть смерть. При згорянні таких паливних брикетів в навколишнє середовище виділяється набагато менше газу CO, ніж при аналогічному згорянні іншого палива:

  • в 15 разів менше, ніж при згорянні природного газу;
  • в 20 разів менше, ніж при згорянні дизпалива;
  • в 30 разів менше, ніж при згорянні легкого коксу;
  • в 50 разів менше, ніж при згорянні вугілля-антрациту;
  • А ось викид сірки в повітря становить лише 0,032%.

 

Немає необхідності вивозити залишки, або так звану «САЖУ»!!!


Паливні брикети мають саму низьку вмістом золи. Наприклад, при згорянні бурого кам'яного вугілля залишається близько 40% золи, а то і більше, чорного вугілля - до 20% залишку золи, дров - близько 15% залишку, а при згорянні паливних брикетів залишається лише 0,5% до 3% золи , яку прибрати вам буде дуже просто.

Дата: 23.10.2019 Переглядів: 815 Відгуки: 0

Відгуки

Написати відгук